امروز : جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ - 10:25

Afrang Khabar

1401/3/18 22:25

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران با رد هرگونه سرقت اطلاعات از دوربین‌های شهری، از پوشش تمامی معابر شهر تهران توسط دوربین‌های سطح شهر به صورت زنده خبر داد.

واکنش به حواشی سرقت اطلاعات از دوربین‌های شهری پایتخت

به گزارش افرنگ خبر / پوریا علی‌مردانی در حاشیه بازدید جمعی از خبرنگاران و اهالی رسانه از مجموعه کنترل ترافیک شهر تهران ضمن تاکید بر فعالیت دوربین‌های سطح شهر تهران گفت: تمام دوربین‌ها به صورت زنده معابر و خیابان‌ها و بزرگراه‌ها را به صورت کامل پوشش می‌دهند.

وی با اشاره به استقرار ۱۵۰۰ دوربین در سطح شهر تهران، افزود: شاید تعدادی از این دوربین‌ها به دلایلی نقص فنی داشته باشند، اما اکثر آنها در سطح شهر تهران فعال هستند و تصاویر به صورت لایو و زنده پوشش داده می‌شود.

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک تهران با اشاره به اینکه این شرکت کاربرد بررسی وضعیت ترافیک و اختلالات آن را به عهده دارد، ادامه داد: در برخی اخبار اعلام شده بود که اطلاعات و تصاویر حذف و پاک شده است که این موضوع تکذیب می‌شود.

وی از پوشش تصاویر سرقت بانک ملی شعبه دانشگاه توسط دوربین‌های شرکت کنترل ترافیک تهران خبر داد و گفت: هر چند این تصاویر از پشت شاخه‌های درخت ضبط شده است اما در اختیار مراجع و مسئولین ذی‌ربط قرار گرفته است و تصاویر اشاره شده در ساعت ۱۲:۱۰ دقیقه بامداد جمعه ضبط شده است.

علی‌مردانی ضمن رد هرگونه حمله سایبری و هک دوربین‌های سطح شهر تهران تاکید کرد: به هیچ عنوان در این چند روزه تصاویر دوربین‌ها قطع نشده است. همچنین اطلاعات و دیتاهای گذشته نیز در مجموعه شرکت کنترل ترافیک تهران موجود است که از جمله آن می‌توان به تخلفات رانندگی و... اشاره کرد.

 

ارسال نظرات

نام

captcha

نظر شما